بعد از سومین سال همراهی انجمن صنفی بیمه آسیا در خصوص طراحی و همچنین پشتیبانی وب سایت انجمن بیـمه آسـیا ریولند افتخار دارد اعلام نمایید در این دوره از تخفیفات اعلام شده شرکت ریولند تمام نمایندگان بیمه آسیا میتوانند از تخفیف ویژه %15 بهرمند گردند .


در دنیای الکترونیک و تجارت الکترونیک و آشنایی مردم با اینترنت با توجه به رقابت و فواید اینترنت و راحتی و میل هرچه بیشتر کاربران میتوان با کمترین هزینه به بالاترین بهره وری که همان پیوستن به تجارت الکترونیک می باشد روی آورد چرا که امروزه همه از فواید و وجود تمامی خواص وب سایت و تبلیغات کسب و کار از نوع سنتی به مدرن اطلاعات کافی داریم و از این سو شرکت ریولند به توضیحات در خصوص این موضوع نمی پردازد و سعی دارد نوع دیگری از تفکر از دنیای مدرن را به شما یاد آوری کند.


امروزه انسان با بالا رفتن سطح علم به ضرورت داشتن بیمه هرچند از پیش بیشتر پی برده است و از این رو که اینترنت جای خود در زندگی امروز پیدا کرده و بیشتر تحقیقات و آشنایی کاربران و بدست آوردن حجم بالایی از اطلاعات از این راه بدست می آید می توان از این عرضه و تقاضا در آشنایی و بالابردن سطح دانش مردم در خصوص بیمه استفاده کرد و در کنار این موضوع نمی توان از تجارت و منافعی که با اعتماد سازی و راهنمایی برای رفع نیاز جامعه که از این نوع توسعه کار بدست می آید به راحتی گذشت و شرکت ریولند با تیم مجرب آمادگی ایجاد بستری مناسب برای توسعه تجارت و ارتباط هر چه بهتر و سریعتر به شما نمایندگان محترم را دارد.


چندی از موارد مورد ارائه ریولـند به نمایندگان بیمه آسیا :

* طراحی انواع وب سایت داینامیک و استاتیک با آخرین متد روز
* طراحی و تبلیغات
* seo سازی وب سایت
* طراحی کارهای گرافیکی(در کنار طراحی سایت شما 6 ماه پشتیبانی رایگان به همراه یک پنل پیامک تبلیغاتی و یک شماره اختصاصی نیز هدیه شرکت ریولند به شما عزیزان می باشد . )


>


Web hosting by Somee.com